Ուսումնահետազոտական ճամբար. հունվարի 8-12

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Հունվարի 8-ից 26-ը  ուսւոմանական օրացույցով սկսվում է ուսուցման երկրորդ շրջանը՝ ուսումնահետազոտական ճամբարը

Աշխատակարգ 

Հունվարի 8

08:00-ից՝ Ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով
09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

09:30-13:30՝ Ուսումնական նախագծային խմբերի ընտրություն, խմբերի ձևավորում, ստուգատեսների ներկայացում
12:35-13:00՝ Ընդմիջում
13:00-13:30՝ օրվա ամոփում, լուսաբանում…
13:30-17:00՝ Երկարացված օրվա ճամբարային գործունեություն

Հունվարի 9

08:00-ից՝ Ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով
09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

12:00-13:00 «Հոգևոր Հայաստան» նախագծեր ծիսական խոհանոց. ավանդական գաթայի պատրաստում

12:00-13:00՝ Նախապատրաստվում ենք Աշտարակը բաց լաբորատորիա նախագծին, 4-րդ ջոկատ

10:30-11:30՝ Քայլարշավ դեպի Քոլեջ, 6-րդ ջոկատ

12:00-12:30՝ Քայլարշավ Արևմտյան դպրոց, 5-րդ ջոկատ

12:35-13:00՝ Ընդմիջում
13:00-13:30՝ օրվա ամոփում, լուսաբանում…

14:15:14:45
13:30-17:00՝ Երկարացված օրվա ճամբարային գործունեություն

Հունվարի 10

08:00-ից՝ Ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով
09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

12:00-13:00՝ Նախապատրաստվում ենք Աշտարակը բաց լաբորատորիա նախագծին, 4-րդ ջոկատ

10:30-11:30՝ Քայլարշավ դեպի ուսումնական ագարակ, կենդանիների խնամք ագարակում, 7-րդ ջոկատ

11:30-12:30՝ Սեղանի խաղեր, 1-ին ջոկատ

12:35-13:00՝ Ընդմիջում
13:00-13:30՝ օրվա ամոփում, լուսաբանում

14:15:14:45՝  Դասավանդողների երաժշտական պարապմունք
13:30-17:00՝ Երկարացված օրվա ճամբարային գործունեություն

Հունվարի 11

08:00-ից՝ Ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով
09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

10:00-12:30 «Երևան 2800» նախագիծ. այցելություն Փարաքար

9:30-14:00՝  ճամփորդություն դեպի Աշտարակ, Հասմիկ Պողոսյան, Շուշան Ալեքսանյան, 6-րդ ջոկատ

11:00-12:00՝ 

11:00-12:00 Էկզոտիկ մրգերի սերմնացան

12:00-13:00՝ Նախապատրաստվում ենք Աշտարակը բաց լաբորատորիա նախագծին, 4-րդ ջոկատ

10:30 – 12:30 Աղցանի պատրաստում երկրաչափական պատկերների միջոցով, 8-րդ ջոկատ

 12:35-13:00՝ Ընդմիջում
13:00-13:30՝ օրվա ամոփում, լուսաբանում

14:15:14:45՝ Մեդիաուրբաթ-համերգի նախապատրաստում

15:15-16:00՝ Համերգ համերգոց
13:30-17:00՝ Երկարացված օրվա ճամբարային գործունեություն

Հունվարի 12

8:00-ից՝ Ուսումնական երթ դեպի կրթահամալիր միասնական, անհատական երթուղիներով
09:00-09:30՝ Առավոտյան ընդհանուր պարապմունք

9:30-12:30 Ճամբարային TV նախագիծ, շաբաթվա ամփոփում

10:00-12:30`  Հեծանվաերթ դեպի Հարավային դպրոց մասնակցելու Սուրբ Ծննդյան ավետիսների միասնական երգ-փորձին. Լուսինե Բուշ, Մարալ Կարապետյան և ճամբարականներ

9:30-14:00՝ ճամփորդություն դեպի Աշտարակ, Հասմիկ Պողոսյան, Շուշան Ալեքսանյան, 6-րդ ջոկատ

12:00-13:00՝ Նախապատրաստվում ենք Աշտարակը բաց լաբորատորիա նախագծին, 4-րդ ջոկատ

10:30 – 12:30 Աղցանի պատրաստում երկրաչափական պատկերների միջոցով, 8-րդ ջոկատ

12:35-13:00՝ Ընդմիջում
13:00-13:30՝ օրվա ամոփում, լուսաբանում

14:15:14:45
13:30-17:00՝ Երկարացված օրվա ճամբարային գործունեություն

 

 

Բովանդակությունը՝ Կրթահամալիրի տնօրենի սուրհանդակում

Ջոկատներ՝

1-ին ջոկատ՝ Տաթև Մելքոնյան

2-րդ ջոկատ՝ Գոհար Սմբատյան

3-րդ ջոկատ՝ Կարինե Բաբուջյան

4-րդ ջոկատ՝ Լուսինե Գասպարյան

5-րդ ջոկատ՝ Հասմիկ Պողոսյան, Շուշան Ալեքսանյան

6-րդ ջոկատ՝ Մարինե Բլեյան,  Աննա Գանջալյան

7-րդ ջոկատ՝ Մարիամ ՔալանթարյանԳոհար Բալջյան

 

Երկարացված օրվա ճամբարի ջոկատներ՝

Լուսինե Նազարյան

Մարինե Մանուկյան

Արաքս Հովհաննիսյան

Կիմա Ստեփանյան

Կարծիք ավելացնել

CAPTCHA
Կարծիքը հրապարակելու համար մուտքագրեք գումարը
1 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.